İnsanın temel ihtiyacını karşıladığı, konfor olanağı sunduğu, daha iyi yaşamasını sağladığından edinim aracı olan Para  enerjisi (+ artı / pozitif) olumludur.

Para Enerjisinin Özelliği ;

Para enerjisinin akışkanlığı yüksektir. El değiştirir, yer değiştirir.

Para enerjisinde artı (+) enerji yükü fazladır. Bu enerji yükünün faaliyetini (devinim) artırmak için titreşimi  yükseltilmelidir.

Para enerjisi artı (+) yük taşıdığı için, yani olumlu olduğu için olumlu tüm varlık gibi değeri bilinmelidir.

Para sözcüğü Türkçe “Per : her, her bir, her bir parça, her bir pay” sözcüğünden türetilmiştir.

Para Enerjisinin Devinimini Artırmak İçin ;

Paradan söz ederken “Para harcadım” yerine “Para kullandım” deyin. “Para harcadım” sözünde geri dönüşüm azdır, “para kullandım” sözünde fazladır.

Kazandığınız paraya değer verin ki, size çoğalıp geri gelsin. Para enerjisi sevilmekten, coşkudan, sevinçten, değer görmekten etkilenir. Bu nedenle müzikle uğraşan kişi başkasına göre daha çok para kazanır. Gazino, bar, pavyon, eğlence kulübü gibi eğlencenin yaşandığı yerde para akışı çok olur. Çok para kazanan insan parasını eğlence yerinde, eğlenmek için kullanır. Para bu kişiye kendisine değer verme imkânı yarattığından kişi paraya önem verir. Para enerjisi değerden etkilendiğinden kim kendisine değer veriyorsa ona doğru yönelir.

Paranın rengi yeşildir. Evet, birçok kişinin bildiği gibi parayı yeşil renk çoğaltır. Paranızı yeşil çanta içinde taşıyın.

Parayı kullanırken ikili kasanız olsun. Yani evinizde işinizde bir kasanız, bir de çantanızda bir para keseniz (cüzdan sözcüğü kasa anlamı taşımadığından kese olarak kullanmak daha olumlu) olsun.  Evinizde kasa olarak yeşil bir çanta kullanabilirsiniz. Kazandığınız, elde ettiğiniz parayı burada koruyun. Burası paranızın akış güzergâhıdır. Günlük kullanacağınız parayı buradan çantanıza aktarın. Elinize para geçer geçmez yine bu kasayı tamamlayın. Paranızı çoğaltmak istiyorsanız bu kasanın akışına önem verin. Bu kasa uzun süre “açık vermeye başlarsa” bir süre sonra sürekli açık vermeye devam eder. Kişinin para kaybı böyle başlar!

Kasanızda yeşil parayı çoğaltmaya özen gösterin. İster 20 TL, ister Dolar, ister Euro ya da başka para birimi fark etmez, yeter ki rengi yeşil olsun. Birikiminizle altın, gümüş gibi madeni değer alıyorsanız, bunun için ayrı kasa yapın. Frekans değeri farklı olduğundan paranın yanında başka madeni edinim aracı olmaz!

Ana kasanızdan paranızı sabah olumlu saatte çıkarıp çantanıza koyun. Aylık ücret alıyorsanız ; ayın başında ücretinizi alır almaz ilk önceliğiniz imkânınız varsa küçücük de olsa yatırım yapın. Sonrasında evinize mutfak alışverişi yapın. Özellikle ödemenizi öğleden sonraki olumlu saatte yapmaya özen gösterin. Akşam olumsuz (eksi - /negatif) saatte internet üzerinden dahi olsa mümkün olduğunca para alış verişinden kaçının!

Pek çok insan “Elimde para tutamıyorum!”, “Para geldiği gibi gidiyor!”, ”Para benim için önemli değil!”, “Para elimini kiridir!” gibi söz söylüyor. Bu tür söz olumsuz olduğundan parayı kaçırır. Elimde para tutamıyorum diyen, tutamaz. Paraya daha gelmeden olumsuz bir enerji alanı yarattığınızdan, para ya gelmez ya da gelir gelmez gider.

“Parayı seviyorum, çokça kullanıyorum”, “Para geldiğinde onunla şunu şunu alacağım”, “Yeter ki çok param olsun, yoksunu, çocuğu, hayvanı sevindireceğim, ihtiyacını karşılayacağım” gibi sözler söylemeyi alışkanlık edinin bakalım para geliyor mu gelmiyor mu?

Siz parayı önemsiz, değersiz olarak nitelerseniz, para niye sizi tercih etsin?

Paranın pay edildikçe çoğalan enerjisi vardır. Bu nedenle “yüksek akışkan enerjili” grubuna girer.

İhtiyacı olanı, yoksunu ne denli sevindirirseniz para sizi o denli sevindirir!

Paranın yüksek akışkan enerji yapısından ötürü birikiminiz el değiştirmek isteyeceği için, gaspçıya, dolandırıcıya, sahteciye, göz boyayana kaptırmadan önce az da olsa birini sevindirin.

Para Sözel Çalışması (Olumlaması):

Para sözel çalışmasına başlamadan önce “Temizlik Terapisi - BARÇE”, “Gülmek Terapisi - GİLTHAÇE” ile “Olumsuz Enerjiden Arınmak Terapisini - PÜRAÇE” yapın ki, para akışınız çabuk olsun!

Bulunduğunuz ortamda duygu durumunuzu olumluya çevirmek için vanilya yağı, Papatya yağı ya da  toz şeker tütsüsü yapabilirsiniz.

Para sözel çalışmasına başlarken; 21 ya da 28 kez “Mutluluğuma Müteşekkirim” denir. Nedeni ; bulunduğunuz ortamın olumsuz enerjisini, olumluya çevirmektir.  28'den fazla da söyleyebilirsiniz.  28 kez Ay'ın döngüsiyle bağlantılıdır. Bilindiği üzere Ay'ın enerjinin devinimine etkisi çok fazladır.  

28 gün boyunca, ara vermeksizin;

“Parayı seviyorum, para beni seviyor, para bana akıyor, para bana geliyor”

şeklinde yukarıdaki söz dizisini gün içerisindeki olumlu saatin birinde 10 kez tekrar edin. Bu 10 kez tekrarı, 10 kez daha tekrarlayın. Yani 1 gün boyunca 100 kez bu söz dizisini söylemelisiniz.

5 kez sabah saatinde, 5 kez öğleden sonra olabilir,

3 kez sabah saatinde, 7 kez öğleden sonra olabilir,

6 kez sabah saatinde, 4 kez öğleden sonra olabilir,

1 kez sabah saatinde, 9 kez öğleden sonra olabilir,

İsterseniz tümünü tek seferde 100 kez olacak şekilde söyleyebilirsiniz.

Önemli olan kaç kez yaptığınızı bilmek, yaptıkça unutmamak için bir kağıda not edebilirsiniz. Ancak tespih çeker gibi söylemeyin! Çünkü sözel çalışması yapmak demek düşünsel olarak olayın farkında olarak yapmak demektir. Ne yaptığınızın tam farkında olmadan yaptığınız ne varsa eksi (-) enerjiye dönüşür. Farkındalık tüm yapılan iş için çok önemlidir!

İlk parti söylediniz buna  “birinciyi söyledim” diye not ediyorsunuz. İkinci kez “İkinciyi söyledim” diye saya saya gidiyorsunuz. Burada amaç yalnızca 100 kez söylemek değil, 10’ar, 10’ar söyleyerek 100’e tamamlamak. Yani frekansın dalgalanması!

“Olumlu Saat Çizelgesini” yazının sonunda bulabilirsiniz. Para sözel çalışmasını sabah başlayan olumlu saatten, akşam saat 17.30’a değin yapabilirsiniz. Sonraki saat eksi (-)  enerjinin saatidir. Yaptığınız tam işe yaramaz. Buna önem vermeniz iyi olur. Öğlen arasındaki olumsuz saatte de yapılmaz!

Para sözel çalışmasını yaparken evinizde artı (+) enerji titreşiminin çok olması daima yapılan iş açısından iyi netice verir. Artı (+) enerjisi çok olan bir müzikle birlikte para sözel çalışmasını yapmak, sizin söz dolayısıyla düşünce dalganızı daha çok titreştireceği, dalga boyunu daha genişleteceğinden, yaptığınız para sözel çalışmasının artı (+) enerjisi çoğalır.

Para sözel çalışmasını yaparken bilinçli bir şekilde dinlediğiniz artı (+) enerjili müziğin titreşimini beyniniz otomatik olarak kodlar. 28 nci günden itibaren; sizin bulunduğunuz yer neresi olursa olsun, siz bu müziği bir kez bile dinlediğinizde beyniniz otomatik olarak, siz farkında olmadan bu çalışmayı 100 kez söylemişsiniz gibi yapacaktır. Yeter ki; 28 gün boyunca ara vermeksizin yapın!

Aşağıdaki linklerde artı (+) enerjisi yüksek birkaç müzik eseri, enerji salınım değerine göre yazılmıştır (enerji salınım değerini etkileyen  birçok unsur bulunur). Kendinize uygun beğendiğiniz birini seçebilirsiniz. Bir müzikle başladıysanız onunla devam edin ki, müzik kodlaması yapabilesiniz!

Artı (+) Enerjisi Yüksek Müzikler

 

 

 

Yaz Dönemi Olumlu /pozitif / artı  (+)  Saatleri (Ankara/Türkiye için)

06:30 – 07 : 50 arası pozitif ağırlıklı

07:50 - 08 : 50 pozitif

10 : 00 - 11 : 50 pozitif

13 : 00 – 17 : 50 arası pozitif

19 : 30 – 20 : 50 arası pozitif ağırlıklı

21 : 50 – 23 : 40 arası negatif ağırlıklı saat 

Sonrası 05 : 20’a değin negatif.

05 : 20 – 06 : 30 arası negatif ağırlıklı saat

Açıklama : Kış dönemi  saati Ekim 2024 ayında sitede yer alacaktır.